FORUM LUDZI ŚWIADOMYCH

Niezależne, wolne miejsce na wyrażanie swoich poglądów.


#1 2011-06-15 14:21:59

Semiwro

Gość

Czy wierzycie w odrodzenie Polski?

W ostatnim czasie media internetowe (chwała że takie istnieją) informują nas o coraz to "dziwniejszych" i "idiotycznych" atakach na wolność słowa.

Moje pytanie do Was brzmi następująco:
Czy wierzycie w to że my młodzi i starsi Polacy jesteśmy w stanie się zjednoczyć i obalić nieRządy Donalda Fuska?

Ja ze swojej strony robię wszystko aby informować moje otoczenie o zakłamaniu PO.
Liczę również na to że będzie możliwa koalicja wszystkich klubów kibicowskich w Polsce, i że ruszymy wszyscy na Warszawę z demonstracjami antyrządowymi!

Pozdrowienia z Wrocławia

 

#2 2011-06-15 14:30:59

MICHO

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-15
Posty: 8
Punktów :   

Re: Czy wierzycie w odrodzenie Polski?

Cóż, po pierwsze dziękuję serdecznie za pierwszy objaw aktywności.

Po drugie i odpowiadając na pytanie: TAK WIERZĘ. Dlatego założyłem forum, bloga http://felietooon17.bloog.pl , tworzę własne gazety dostępne dla internautów "NASZA OJCZYZNA" i "BIULETYN SMOLEŃSKI"... Wiem jednak że będzie ciężko. Chocby wybory. Boję się że widząc zagrożenie ze strony PiSu PEŁO spróbuje je sfałszowac...

POZDRAWIAM

Offline

 

#3 2011-06-24 15:39:27

Łukasz

Gość

Re: Czy wierzycie w odrodzenie Polski?

Odrodzenie kraju może nastąpić, tylko wtedy, kiedy Polakom uda się zrzucić z oczu zasłonę dymną, którą serwują im tak zwane "niezależne" media. Mam nadzieje, że to wkrótce nastąpi. Może to nastąpić, na drodze rywalizacji, przekonywania, wymiany poglądów. Może to nastąpić na drodze buntu społecznego, kiedy sytuacja w kraju stanie się tak zła, że na nic zda się ogłupianie ludzi przez TV i nawet najlepsza manipulacja nie zdoła powstrzymać ludzi przed wyjściem na ulice. Oczywiście dla naszego dobra wolałbym, aby odbyło się to pierwszym sposobem, ale znając realia prawdopodobnie rewolucja życia publicznego w Polsce nastąpi na drodze potężnych problemów ekonomicznych i nie wydolności państwa. Wtedy może być już za późno na to, aby wyjść bez szwanku z kryzysu.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angelsclan.pun.pl www.rozmowki.pun.pl www.twojastaramt2.pun.pl www.zssf.pun.pl www.e-margonem.pun.pl